Zauważyliśmy, że na naszym polskim internetowym podwórku brakuje miejsca traktującego o szeroko pojętym Industrial Security. Czołowe polskie portale o bezpieczeństwie, które lubimy i cenimy, jednak się na nim nie koncentrują. W dużej mierze branża obfituje w liczne portale publikujące o bezpieczeństwie i technologiach wyłącznie w sposób biznesowy.

Na SECURMESS.com chcemy przypomnieć, że branża cybersecurity to nie tylko ransomware, RODO, walka z użytkownikami trzymającymi hasła na kartkach pod laptopem i nagrody za najlepsze rozwiązanie do kompleksowej ochrony sieci firm.

Chcemy pisać o tym, o czym w polskim Internecie pisze się bardzo mało albo nie pisze się wcale. Staramy się nie powielać treści, jakie można znaleźć na innych portalach, zwłaszcza jeśli są w języku polskim. Na bieżąco monitorujemy to, co się dzieje w branży cyberbezpieczeństwa – szczególnie w ujęciu przemysłowym – i piszemy o tym, co nas szczególnie zainteresuje.

Korzystamy z różnych źródeł, zazwyczaj anglojęzycznych, które (w miarę możliwości) podpieramy naszym doświadczeniem i opinią. Publikujemy w języku polskim, staramy się pisać prosto, tak aby nasza treść była przystępna zarówno dla doświadczonych specjalistów jak i amatorów nowinek ze świata (nie tylko IT) security.

Nasze wpisy pogrupowaliśmy w kategorie tematyczne. Niewykluczone, że wraz z rozwojem strony będziemy poruszać tematy z kolejnych dziedzin. Zachęcamy do dzielenia się Waszymi wrażeniami i pomysłami.

KONTAKT